afisa ATE EKA synedrio2020
Στις Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του ΕΚΑ στηρίζουμε Αγωνιστική Ταξική Ενότητα.
Η διακηρυξη της ΑΤΕ-ΕΚΑ ΕΔΩ
Οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, της Ελεγκτικής Επιτροπής και των Αντιπροσώπων για την ΓΣΕΕ, θα διεξαχθούν το Σάββατο 15 και την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020, στα γραφεία του ΕΚΑ, Γ΄Σεπτεμβρίου 48β.Οι ώρες διεξαγωγής των αρχαιρεσιών θα είναι:
το Σάββατο 15/2 από 8:00πμ έως 8:00μμ και 
την Κυριακή 16/2 από 8:00πμ έως 6:00μμ Ψηφίζουμε με την κάρτα αντιπροσώπου και αστυνομική ταυτότητα
 

Υποψήφιοι για Διοικητικό Συμβούλιο του ΕΚΑ


  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΕΤΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ -ΣΕΛΜΑ)
  2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  3. ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΗΔΙΚΑ)
  4. ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ-ΣΕΦΚ)
  5. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΟΑΚΑ)
  6. ΓΚΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΒΙΒΛΙΟΥ-ΧΑΡΤΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  7. ΔΕΣΗ ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  8. ΔΙΑΒΟΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ)
  9. ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΟΔ)
  10. ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ)
  11. ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ -ΠΣΕΦΑ)
  12. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ)
  13. ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΥΛΒΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  14. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ)
  15. ΚΟΥΤΣΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ)
  16. ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  17. ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  18. ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΛΗΝΩΝ ΗΘΟΠΟΙΩΝ)
  19. ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  20. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)
  21. ΜΠΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  22. ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  23. ΠΑΛΑΜΗΔΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΙΝΤΡΑΚΟΜ)
  24. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  25. ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ-ΣΕΦΚ)
  26. ΠΕΡΠΙΝΙΑ ΣΟΦΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  27. ΣΚΑΡΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΤΑΚΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ)
  28. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  29. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΙΚΤΟΡΑΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  30. ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  31. ΦΩΛΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΤΕ)
  32. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΡΤ)
Για Ελεγκτική Επιτροπή 
  1. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ)
 
Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην ΓΣΕΕ 
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΕΤΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ -ΣΕΛΜΑ)
  2. ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΗΔΙΚΑ)
  3. ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ-ΣΕΦΚ)
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΟΑΚΑ)
  5. ΔΕΣΗ ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  6. ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΟΔ)
  7. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ)
  8. ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΥΛΒΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  9. ΚΟΥΤΣΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ)
  10. ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  11. ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  12. ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  13. ΜΠΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  14. ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ-ΣΕΦΚ)
  15. ΠΕΡΠΙΝΙΑ ΣΟΦΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  16. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)